Športno društvo Šentjošt

Plačilo članarine

Ena od dolžnosti vsakega člana ŠD Šentjošt je tudi vsakoletno plačilo članarine. S tem član izkazuje svojo pripadnost društvu, mu pomaga pri njegovem delovanju, v zameno pa pridobi tudi nekatere ugodnosti, kot so:

• ugodnejša zimska vadba nogometa
  • ugodnejša zimska vadba odbojke
  • možnost koriščenja brezplačnega prevoza na vsakoletni smučarski izlet
  • ugodnosti pri prijavah na tekmovanja (nogometne lige, turnirji, smučarska tekmovanja, namiznoteniška tekmovanja)
  • ...

Vsak, ki želi postati član, mora izpolniti izjavo o članstvu ter plačati članarino za tekoče leto. Plačevanje članarine je nato vsakoletno, in znaša 6 EUR za polnoletne ter 3 EUR za mladoletne člane (šteje se letnica rojstva). Plačilo članarine se lahko izvede osebno pri predsedniku Urošu Droftina, podpredsedniku Robertu Oblaku ali blagajničarki Meti Škof. Članarino pa lahko poravnate tudi osebno na pošti ali preko spletne banke, kjer v plačilni nalog navedete naslednje podatke:

• IBAN prejemnika: SI56 0205 3001 0304 594
  • Ime in naslov prejemnika: Športno društvo Šentjošt, Šentjošt nad Horjulom 12, 1354 Horjul
  • Referenca prejemnika: 00 01-0001
  • BIC banke prejemnika: LJBASI2X
  • Namen plačila: Plačilo članarine 2015
  • Koda namena: OTHR
  • Znesek: 6 EUR za polnoletne (1997 in starejši) ter 3 EUR za mladoletne člane (1998 in mlajši).

Če članarino plačujete za drugo osebo ali pa za več oseb skupaj, to potrdite v e-mail sporočilu Meti Škof ( Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Če ga želite videti, omogočite Javascript. ), da bomo vedeli, komu plačilo pripisati.

Ponedeljek, 16 Februar 2015 22:21

Stran postavil in uredil Robert Grdadolnik